Xiaomi Mi Smart Speaker (IR Control)

Original price was: €49,90.Current price is: €34,90.

Boksi inteligjent i muzikės Mi do t’ju mahnisė me tingujt e tij tė shkėlqyer nė ēdo volum. Ai gjithashtu shėrben si njė qendėr kontrolli inteligjente qė ju lejon tė kontrolloni me lehtėsi tė gjitha pajisjet inteligjente nė shtėpinė tuaj duke pėrdorur zėrin. Pavarėsisht nėse dėshironi tė rregulloni volumin e muzikės, tė merrni informacione pėr kėngėn qė po luhet ose t’ju kujtohet njė takim – ky boks inteligjent ju dėgjon nga kudo nė dhomė dhe kryen komandat tuaja.

Disponueshmëria: Në stok

Original price was: €49,90.Current price is: €34,90.

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177749094 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë