Mi 12V Max Brushless Cordless Drill

139,00

12V Max është pajisja që mungon në paketën tuaj të veglave. Ju lejon të shponi dhe vidhosni materialet më të ndryshme, falë gamës së gjerë të aksesorëve dhe mënyrave të përdorimit, të cilat mund t’i zgjidhni manualisht dhe në mënyrë intuitive. E gjithë kjo në një dizajn kompakt dhe inovativ, pa kabllo, kështu që ju mund të drejtoni deri në 550 vida me një karikim të vetëm. Jepni në jetë projektet tuaja në një mënyrë të thjeshtë dhe të zgjuar.

Disponueshmëria: Në stok

139,00

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177757839 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë