Xiaomi Mi Multi-function Flashlight

49,90

Drita dore, diapazoni i dritës deri në 240m, prerës i rripave dhe ndërprerësi i dritareve – një mjet që mund t’ju shpëtojë jetën.

Disponueshmëria: Në stok

49,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6941812713211 Categories:

Specifikat

Product model
MJSDT001QW
Product dimensions
188 × 40.5 × 36mm
Product net weight
Approx. 240g
Water resistance level
IPX4
Input parameters
5V/1.5A
Battery type
Li-ion battery
Battery capacity
3100mAh
Rated voltage
3.6V
Charging time
Approx. 180min
Operating temperature
-15°C–45℃
Executive standard
Q/310107QW006-2022

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë