Xiaomi Mi Automatic Soap Dispenser

14,90

Shperndarës automatik për shkumë sapuni. Nuk ka nevojë për buton pasi me anë të rrezeve infra të kuqe njeh levizjen e dorës dhe lëshon një sasi të caktuar shkume.
VREJTJE: Produkti vjen pa shampon dhe bateria

Disponueshmëria: Në stok

14,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177723179 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë