Mi Air Purifier 4

259,00

Pastruesi i ajrit Smart Air Purifier 4 nga Xiaomi përdor sensor me lazer për të diktuar edhe papastërtinë më të vogël. Ka fuqi pastrimi grimcash deri në 400 m³/h, pra mund të nxjerr 6660 litra ajër të pastruar në minutë. Mbulon siperfaqe deri në 48 m2. Mbrojtje gjatë gjithë ditës për ata që vuajnë nga riniti dhe alergjitë. Xiaomi Smart Air Purifier 4 mbron shëndetin tuaj duke e mbajtur ajrin në shtëpinë tuaj të pastër dhe pa baktere të dëmshme. Mund te kontrollohet ne distance me anë të aplikacionit Mi Home në celularin tuaj.

Disponueshmëria: Në stok

259,00

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177744761 Categories:

Specifikat

Specifikimet
Emri i produktit: Xiaomi Smart Air Purifier 4
Modeli nr. i produktit: AC-M16-SC
Dimensionet e produktit 250x250x555mm
Pesha neto e produktit: Përafërsisht. 5.6 kg
Sipërfaqja efektive e mbulimit: 28-48m²
Zhurma: ≤64dB(A)
PM CADR: 400 m³/h
Efikasiteti i pastrimit të grimcave: i lartë
Përmbajtja e paketës
Pastrues i zgjuar i ajrit Xiaomi 4 x1
Filtri x1
Manuali i përdorimit x1
Kabllo energjie x1
Efikasiteti i pastrimit të grimcave
Lartë

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë