Xiaomi Mi Air Purifier 4 Lite

179,00

Pastrues inteligjent kompakt i ajrit. Ndihmon në shtëpi kundër pluhurit, erërave të gatimit, pirjes së duhanit, redukton aromat dhe qimet e kafshëve shtëpiake. Ideale për ata që vuajnë nga alergjitë. E pershtatshme per dhoma 25-43m2. Marrja e ajrit 360°, filtrimi i ajrit me tre shtresa kap deri në 99,97% të grimcave 0,3um dhe më të mëdha. Modaliteti i qetë i natës 33.4dB(A). Sigurisht mbështetje për WiFi, aplikacionin celular Mi Home dhe Google Assistant, Amazon Alexa. Ekran me prekje të statusit OLED.

Disponueshmëria: Në stok

179,00

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177751158 Categories:

Specifikat

Specifikimet
Emri i produktit
Xiaomi Smart Purifier Air 4 Lite
Modeli i produktit
AC-M17-SC
Dimensionet e produktit
240 x 240 x 533,5 mm
Pesha neto e produktit
Përafërsisht. 4.8 kg
Zona efektive e mbulimit
25-43 m²
Zhurma
≤ 61dB(A)
PM CADR
360 m³/h
Efikasiteti i pastrimit të grimcave
Lartë
Përmbajtja e paketës
Pastrues i zgjuar i ajrit Xiaomi 4 Lite x1Filtri x1Përshtatës i energjisë x1Manuali i përdorimit x1

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë