Xiaomi Mi Portable Electric Air Compressor 2

Original price was: €59,90.Current price is: €49,90.

Pomp inteligjente me gjashtë mënyra të paracaktuara të fryrjes së gomave. Përfshihet një përshtatës i ri valvulash dhe një dritë. Presioni i fryrjes deri në 150 psi do të fryjë lehtësisht çdo gomë ose top.

Disponueshmëria: Në stok

Original price was: €59,90.Current price is: €49,90.

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6941812720974 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë