Xiaomi Smart Camera C400

69,90

I përmirësuar në një kamerë 4MP me rezolucion 2560×1440, Xiaomi Smart Camera C400 mund të japë video të mrekullueshme 2.5K me të gjitha detajet e shkëlqyera. Thirrjet me dy drejtime, Google Home dhe mbështetje Alexa.

Disponueshmëria: Në stok

69,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177799921 Categories:

Specifikat

Procesi i regjistrimit:
Teknologji me ngjyra të plota me dritë të ulët Vizioni natën
Gjurmimi i lëvizjes
Monitorim në kohë reale
Thirrjet zanore me dy drejtime

Rezolucioni i regjistrimit:
2560 x 1440, 4M pixel,
lente WQHD F1.4 me hapje të madhe 6P

PTZ (Pan, Anim, Zoom):
Po

Riprodhimi:
rishikim deri në 1, 4, 16x shpejtësi

Këndi i lenteve:
Pamje horizontale 360°,
pamje vertikale 106°

Hapësira ruajtëse:
Kartë Micro SD (16 GB deri në 256 GB)
Memorie në renë kompjuterike – Xiaomi Home Secure

Aplikacioni:
Xiaomi Home

Voice Assistant:
Google Assistant

Karakteristika të veçanta: Opsioni i monitorimit 24 orë në shtëpi
të teknologjisë WDR, Njohja e fytyrës me AI

Përputhshmëria e lidhjes WiFi:
Wi-Fi 2.4 GHz / 5 GHz
Android 7 / iOS 11 më lart

Fuqia:
Porta 5V2A
e tipit C

Dimensioni:
119 x 78 x 78 mm

Pesha:
318 g

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë