Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 (Bluetooth)

15,90

Drita e natës e aktivizuar e Mi Motion 2 (Bluetooth) – 3 në 1 – drita e natës, sensori i lëvizjes dhe sensori i dritës. Ndizet automatikisht në lëvizjen e ambientit, jetëgjatësi deri në 365 ditë bateri, bazë magnetike me rrotullim 360°, lidhje Bluetooth me qendrën e zgjuar të shtëpisë Xiaomi. Mund të përdoret gjithashtu si një sensor lëvizjeje ose ndriçimi për automatizime të tjera në shtëpi.

Disponueshmëria: Në stok

15,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë

Specifikat

Temperatura e funksionimit-10℃ deri në 40℃
Dimensionet e produktitΦ 80 x 62 mm
Tensioni nominal4,5 V⎓
Fuqi e vlerësuar0,35 W
Fluks i ndritshëm2,5 – 25 lm
Sistemet e mbështetura: Android 4.4 ose iOS 9.0 e lart

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë