Mi WiFi Router 4C

18,90

Ruteri Xiaomi Mi WiFi 4C mundëson lidhje me fishë dhe WiFi te kombinuar me switch me 2 porta. Mundëson qasjen në internet nëpërmjet WiFi pa qënë nevoja për kabllo.

 

Disponueshmëria: Në stok

18,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6970244525529 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë