Xiaomi Mi Outdoor Camera AW300

Original price was: €59,90.Current price is: €44,90.

Kamer sigurie AW300 nga Xiaomi, vjen me imazh ultra të qartë 3MP dhe lente optike të shkallës së lartë të cilat ofrojnë mbikëqyrje 24 orë dhe regjistrim me rezolucion të lartë të lëvizjeve të zbuluara, falë teknologjisë WDR që mund të trajtojë mjedise komplekse të jashtme. E pajisur me 2 drita të bardha me fuqi të lartë dhe 2 drita infra të kuqe. Kamera mund të regjistrojë imazhe me ngjyra të plota edhe natën. Dritat e bardha ndizen automatikisht kur zbulohen lëvizje për regjistrim imazhi. Aktivizoni zonën e fokusit nga aplikacioni Xiaomi Home dhe merrni njoftime alarmi kur zbulohen lëvizje të dyshimta brenda zonës së fokusit. Gjithashtu kamera mundëson komunikim zanor me cilësi të lartë me altoparlantin e integruar dhe mikrofonin.

Disponueshmëria: Në stok

Original price was: €59,90.Current price is: €44,90.

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6941812704325 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë