Xiaomi Mi Smart Air Fryer 6.5L

Original price was: €179,00.Current price is: €139,00.

Ngrohje 360˚ për gatim të barabartë. Karakteristikë e dedikuar për heqjen e yndyrës dhe vajit të tepërt I mban enët të ngrohta automatikisht pas gatimit Gama e temperaturës ultra e gjithanshme nga 40˚C deri në 220˚C Kapacitet i madh 6.5L për të gatuar më shumë ushqim Kontroll inteligjent pa mundim, duke përfshirë planifikimin 24-orësh.

Ngjyra
White

Original price was: €179,00.Current price is: €139,00.

Blej Tani
Në shportë
SKU: N/A Categories:

Additional Information

Ngjyra

,

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë