Xiaomi Mi UniBlade Trimmer

Original price was: €34,90.Current price is: €29,90.

UniBlade Xiaomi është zgjidhja më e mirë e rregullimit, me një teh inovativ me tre drejtime dhe 14 cilësime të gjatësisë së krehës. Ofron një rruajtje ose prerje të ngushtë dhe të rehatshme për të gjitha llojet e qimeve. Me karikimin me valë, vlerësimin IPX7 të rezishtueshem nga uji dhe një dizajn të optimizuar për lehtësi më të mirë përdorimi, kjo makinë prerëse është gjithçka që ju nevojitet për një rruajtje ose zbukurim të përsosur.

Disponueshmëria: Në stok

Original price was: €34,90.Current price is: €29,90.

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6941812717967 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë