Xiaomi UniBlade Replacement Head

14,90

Një aksesor praktik dhe efikas i krijuar për të zgjatur jetën e mjetit tuaj të pastrimit. Kjo kokë zëvendësuese është krijuar posaçërisht për t’iu përshtatur prerësit Xiaomi Uniblade, duke siguruar pajtueshmëri të qetë dhe performancë optimale.

Disponueshmëria: Në stok

14,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6941812717998 Category:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë