Xiaomi Mi Compact Hair Dryer H101 Pink

24,90

Tharëse flokësh kompakte dhe e palosshme nga Xiaomi. Rrjedha e lartë e ajrit prej 15 m/s, 50 milionë jone negative dhe mënyrat e rregullueshme të rrjedhës së ajrit do t’ju lejojnë të kujdeseni edhe më mirë për flokët tuaj.

Disponueshmëria: Në stok

24,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6941812736739 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë