Filtri Xiaomi Mi HEPA për pastruesit e ajrit (versioni antibakterial)

39,90

Filtër me katër shtresa shumë efikase

Filtron në mënyrë efektive grimcat PM2.5

Karboni i aktivizuar thith formaldehidin

Disponueshmëria: Në stok

39,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6970244526328 Category:

Filtri HEPA për pastruesit e ajrit (versioni antibakterial) karakterizohet nga 4 nivele filtrimi:

1. Filtri kryesor ndalon fibrat e pambukut, gëzofin, pluhurin.

2. Shtresa antibakteriale vret 99.9% të baktereve.

3. Filtri me efikasitet të lartë filtron 99,5% polen, grimca PM2,5 dhe grimca të tjera të vogla me dimensione të vogla 0,1 μm.

4. Filtri i karbonit të aktivizuar thith formaldehidin, TVOC, benzenin, amoniakun, tymin dhe aromat e pakëndshme.

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë