Mi Casual Daypack

12,90

Çantë shpine nga Xiaomi. E përshtatshme për përdorim të përditshëm. Vjen me dizajn të thjeshtë dhe është shumë e rehatshme. Mund te mbajë laptop deri në 14 inch. Transporti: €2

Ngjyra
Black

12,90

Blej Tani
Në shportë
SKU: N/A Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë