Xiaomi Mi Body Composition Scale S400

39,90

Monitoroni shëndetin tuaj me precizion të lartë me Peshoren për Përbërjen e Trupit Xiaomi S400. Kjo peshore inteligjente ofron matje të detajuara të peshës, yndyrës trupore, masës muskulore dhe treguesve të tjerë të rëndësishëm të shëndetit. Me një dizajn elegant dhe ekran të qartë LED, Peshorja Xiaomi S400 është e lehtë për t’u përdorur dhe lidhet me aplikacionin për të ndjekur progresin tuaj në kohë reale. Perfekte për ata që duan të qëndrojnë të informuar dhe të shëndetshëm.

Disponueshmëria: Në stok

39,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6941812751985 Categories:

Specifications

Product Name: Xiaomi Body Composition Scale S400
Product Model Number: MJTZC01YM
Product Dimensions: 300 x 300 x 24.55mm
Measurement Unit: kg, lb
Measurement Range: 0.1kg to 150kg
Minimum Division: 0.1kg
Shell Material: Reinforced glass + engineering plastic
Operating Temperature: 0°C to 40°C
Product Net Weight: 1.45kg
Wireless Connection: Bluetooth® Low Energy (BLE) 5.0
Rated Voltage: 4.5V⎓ (AAA alkaline batteries x3)
Operating System: Android 8.0 or iOS 12.0 and later

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë