Xiaomi Mi Electric Shaver S301

49,90

Xiaomi Electric Shaver S301 është një makinë rroje elektrike me performancë të lartë me tehe të forta qeramike dhe teknologji inovative. E pajisur me një rrjet të dyfishtë unazash dhe një sistem inteligjent të rregullimit të shpejtësisë, ofron një rruajtje të ngushtë, të pastër dhe të rehatshme. Gjithashtu ka një ekran të qartë me shifra LED dhe jetëgjatësi deri në 90 ditë baterie me karikimin Type-C.

Disponueshmëria: Në stok

49,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6941812736555 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë