Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender N300

19,90

Xiaomi WiFi Range Extender N300 lidhet me valë me ruterin tuaj, do të forcojë dhe shtrijë sinjalin e tij në çdo cep të shtëpisë tuaj – madje edhe në vende të vështira për t’u arritur si, ballkone dhe dhoma gjumi.

Disponueshmëria: Në stok

19,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6941948701441 Categories:

Specifikat

Xiaomi WiFi Range Extender N300
Product ModelRD10/RD10M
Dimensions80x54x70mm
Antenna Type2 external antennas
Wireless StandardsIEEE 802.11b/g/n
Signal Rate2.4GHz, up to 300Mbps
Wireless SecurityWPA-PSK/ WPA2-PSK encryption
Power Supply100-240V/0.35A
Operating environment
Operating temperature0-40°C
Operating humidity10%-90%RH (non-condensing)
Storage temperature-40-70°C
Storage humidity5%-90%RH (non-condensing)
Power consumption3.57W
Package contents
Xiaomi WiFi Range Extender N300
Warranty notice

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë