Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p

Original price was: €84,90.Current price is: €60,00.

Instalim i thjeshtë pa kabllo, monitorim me rezolucion të lartë. Kjo kamër sigurie nga Xiaomi është perfekte për ambjente të jashtme pasi është rezistente nga uji, pluhurat dhe punon në temperatura nga – 20 gradë celsius deri në + 50 gradë celsius. Ka kënd shikimi 130 gradë dhe rezolucion 1080p. Në rast të një aktiviteti dyshues ju vjen menjëherë njoftim në celularin tuaj. KUJDES, marrësi nuk përfshihet në paktim!

Disponueshmëria: Në stok

Original price was: €84,90.Current price is: €60,00.

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177722028 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë