Mi 16-in-1 Ratchet Screwdriver

24,90

Set kaçavidash 16 në një me dizajn unik dhe shumë praktik. Përbëhet nga material rezistent dhe nuk rrëshket gjatë punës fal mbështjelljes me gomë TPE.

Disponueshmëria: Në stok

24,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177726361 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë