Xiaomi Mi Outdoor Camera CW400

94,90

Kamera e jashtme Xiaomi CW400 është zgjidhja ideale për sigurinë tuaj. Falë standardit IP66, kamera është rezistente ndaj ujit, ofron cilësi imazhi 2.5K dhe ka veçori të avancuara si zbulimi i lëvizjes,nightvision dhe audio me dy drejtime.

Disponueshmëria: Në stok

94,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6941812744307 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë