Xiaomi Router AC1200

39,90

Një ruter i plotë gigabit për internetin me fibra optike, duke siguruar shpejtësi mbi 100 Mbps. Router Xiaomi AC1200 ofron 1 port WAN Gigabit dhe 2 porta Lan. Pajisja ju lejon të përfitoni nga çdo megabit. Ai përmban një procesor kompjuterik me katër fije, me dy bërthama, me një shpejtësi deri në 880 MHz. Performancë e fuqishme. Mbështet me lehtësi portat ethernet gigabit dhe transmetimin e të dhënave Wi-Fi me bandë të dyfishtë gigabit për një përvojë më të qetë në internet.

Disponueshmëria: Në stok

39,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177773648 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë