Xiaomi Mi Smart Camera C300

54,90

Xiaomi Smart Camera C300 – një gjeneratë e re e kamerës inteligjente në shtëpi me rezolucion të mprehtë 2K (2304x1296px). Inteligjenca artificiale me zbulimin e personave me filtrim efektiv të alarmeve false. Aftësia për të parë regjistrime nga shumë pajisje në të njëjtën kohë. Motor me dy boshte për kënd 360° të rrotullueshëm horizontal të kyçjes dhe 108° vertikal. Komunikimi zanor i dyanshëm. Ruani regjistrimet në kartën lokale Micro SD (deri në 256 GB), pajisjen NAS dhe renë kompjuterike.

Disponueshmëria: Në stok

54,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177796296 Categories:

Specifikat

Dimensionet e produktit115 × 78 × 78 mm
I përputhshëm meAndroid 4.4 ose iOS 9.0 e lart
Lidhje me valëWi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz
Pesha neto e produktit327 g
Fuqia hyrëse5V=1A
AperturaF1.4
Rezolucioni2304 × 1296
Kodimi i videosH.265
MagazinimiKartë Micro SD (mbështetur deri në 256 GB)

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë