Xiaomi Grooming Kit Pro

49,90

Performanca e jashtëzakonshme, besimi dhe qetësia gjatë gjithë ditës nis me detajet e vogla në mëngjes. Makinë rroje nga Xiaomi. Është kundra ujit dhe ka jetëgjatësi baterie deri në 90 minuta përdorimi. E përbërë nga një dritë LED dhe me një portë karikimi Type- C. Është e përbërë nga 4 koka të lëvizshme. Një përvojë kujdesi me aksesorë të shumtë që ju ndihmojnë të formoni zgjedhjen tuaj.

Disponueshmëria: Në stok

49,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177794292 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë