Xiaomi Mi Electric Kettle

34,90

Ketel nga Xiaomi me kapacitet 1.5 liter. Jo vetëm që mund ta ngrohni ujin deri në temperaturën e caktuar, por gjithashtu mund ta zieni ujin, pastaj ta mbani në temperaturën që keni vendosur per 12 ore. Ka avantazhet e rezistencës ndaj ndryshkut, anti-shkallëzimit, dhe pastrimit te lehte.

Disponueshmëria: Në stok

34,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177703720 Categories:

Specifikat

Karakteristikat kryesore:

– Shtresa e brendshme prej çeliku inoks 304:  çelik inoks standard i kategorisë ushqimore, pa ndryshk, kundër shkallëzimit, pa erë, i lehtë për t’u pastruar

– Kapacitet i madh 1.5L

– Shtresat e dyfishta kundër djegies:  Me shtresën e zbrazët të izolimit midis shtresës së brendshme dhe të jashtme, siguron më shumë izolim të nxehtësisë për t’ju mbrojtur nga përvëlimi

– Kontrolli i temperaturës Superior STRIX:  Kontrolli i saktë i temperaturës garanton një vlim të plotë dhe jetëgjatësi më të gjatë

– Dizajni i heqjes së kapakut me amortizues me dy faza:  Shtypni butonin e hapjes së kapakut, kapaku hapet automatikisht në kënd 30 gradë pa spërkatur pika të nxehta, gjë që ndalon spërkatjet të ju përvëlojnë

– Mbrojtja e trefishtë e sigurisë:  Parandaloni goditjen elektrike, pa rrjedhje elektrike dhe mbyllje automatike gjatë funksionimit të thatë dhe zierjes

– Dizajni i pandërprerë i një trupi:  Lehtë për t’u pastruar, thuaj lamtumirë papastërtive të brendshme

– Drita treguese e dukshme LED:  E përshtatshme për të ndjekur procesin e ngrohjes së ujit

– Magazinim i konsiderueshëm i kordonit:  Lehtë për të rregulluar kordonin e tepërt të energjisë, duke u binjakëzuar në fund të bazës kryesore

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë