Xiaomi Cordless Screwdriver

Original price was: €44,90.Current price is: €39,90.

Trapan pa kabllo dhe i rikarikueshëm nga Xiaomi. Është i vogël dhe peshon vetëm 350 gr kështu që mund ta merrni lehtësisht me vete. Ky model vjen me kapacitet të madh baterie 2000 mAh dhe koka çeliku. Koha e karikimit varjon nga 120 deri në 180 minuta.

Disponueshmëria: Në stok

Original price was: €44,90.Current price is: €39,90.

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177717024 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë