Mi In-ear Basic

9,90

Kufje me kabull Xiaomi Mi In-Ear per te gjithe modelet e celulareve. E pajisur me mikrofon per te kryer telefonata dhe me buton per te kontrolluar muziken. Perbere nga material cilesor alumini i cili eshte rezistent ngaj gerryerjes dhe gervishtjeve. Me kend 45 grade per tu pershtatur ne menyre perfekte me veshet tuaj. Vijne me cilesi te larte zeri dhe bas te fuqishem.

Ngjyra
Silver

9,90

Blej Tani
Në shportë

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë