Xiaomi Mi 20W charger (Type-C) EU

14,90

Karikues Mi 20W (Tipi-C). Prodhimi 20 W | Pajtueshmëria inteligjente | Kompakt dhe i lëvizshëm Lëshoni potencialin e karikimit me shpejtësi të lartë të pajisjes suaj. Ky karikues karikon një smartphone deri në 60% në vetëm 30 minuta.

Disponueshmëria: Në stok

14,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177733673 Categories:

Përshkrimi i detajuar i produktit

Fuqia maximum20 W

  • Fuqia maksimale 20 W, siguron fuqinë maksimale të karikimit për iPhone 12.
  • USB-C mbështet futjen me dy drejtime
  • Ngarkoni iPhone tuaj në 60% në 30 minuta

 Universal cleaning

  • Përputhshmëri universale
  • Pajtueshmëria inteligjente, mbështetje për një gamë të gjerë të telefonave inteligjentë dhe pajisjeve elektronike

Mbështetje për I love youshpejtë PD

  • Mbështet karikimin e shpejtë të Mi Smartphone 18W
  • Mbështet karikimin e shpejtë të iPhone 8 ~ 10 18W dhe iPhone 12 20W PD
  • Protokolli: PD3.0, QC3.0, AFC, FCP

Security features

  • Një sistem sigurie me shumë mbrojtje ofron mbrojtje të plotë për ju dhe pajisjen tuaj

Kompakt dhe i lëvizshëm

  • I lehtë, kompakt dhe ultra i lëvizshëm, 52 g

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë