Mi portable Photo Printer Paper (2×3-inch,20-sheets)

12,90

Letra te pershtatshme per Xiaomi Mi Portable Photo Printer. Me madhesi 2×3″ dhe me ngjites nga pas per tu vendosur ne siperfaqet e deshiruara. Perdor teknologjine ZERO INK ne vend te ngjyres tradicionale.

Disponueshmëria: Në stok

12,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177716485 Category:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë