Xiaomi Mi USB-C Cable 1m White

5,90

Kabllo origjinale Xiaomi USB, USB Type-C dhe lidhës standard USB-A. Gjatësia 1 metër. Ngjyra e bardhë. Nuk mbështet karikim të shpejtë. Është projektuar për karikim konvencional 5V/2A (10W).

Disponueshmëria: Në stok

5,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177721847 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë