Mi 33W Wall Charger (Type-A + Type-C)

24,90

Karikues shumë i shpejtë 33W për çdo lloj smartfoni që e suporton teknologjinë e karikimit të shpejtë. Ka dy porta dalëse duke ju mundësuar kështu edhe karikimin e dy pajisjeve njëherësh. Është i vogël, kompakt dhe mund ta merrni gjithë kohës me vete.

Disponueshmëria: Në stok

24,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë