Xiaomi Mi Wireless Keyboard and Mouse Combo

29,90

Set i tastierës dhe mausit me valë për punë të rehatshme gjatë gjithë ditës. 1 marrës USB-A për të gjithë grupin, frekuenca 2.4 GHz siguron lidhje të vazhdueshme me kompjuterin tuaj. Nuk kërkohet instalim, thjesht futeni marrësin dhe kompleti është gati për përdorim. Tastiera përbëhet nga 104 çelësa dhe së bashku me mausin janë të dizajnuara në mënyrë ergonomike për punë komode. Mausi shumë i lehtë 60 gram është i pajisur me një sensor lazer preciz me një ndjeshmëri prej 1000 DPI. Mundësohet nga 1 bateri AAA në tastierë dhe 1 bateri AAA në maus (nuk përfshihet). Treguesi LED kur bateria duhet të zëvendësohet.

Disponueshmëria: Në stok

29,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177787089 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë