Xiaomi Mi Electric Scooter Storage Bag

34,90

Çanta e përparme për skuterin elektrik Xiaomi, ndërtuar nga tre shtresa materiali, çanta është e shtypur në një formë të hijshme dhe moderne. Në rast përplasjesh ose goditjesh, shtresa EVA i reziston efektivisht ndikimeve të jashtme dhe mbron elementët brenda.

Disponueshmëria: Në stok

34,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6941812702734 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë