Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro

369,00

Pastruesi i ajrit Smart Air Purifier 4 Pro nga Xiaomi. Përdor sensorë me lazer për diktimin edhe të papastertisë më të vogël. Mbulon siperfaqe deri në 60 metër katror dhe mund të kontrollohet në distancë me anë të aplikacionit Mi Home në celularin tuaj.

Disponueshmëria: Në stok

369,00

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177743665 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë