Mi Smart Outdoor Camera CW300

74,90

Mbroni shtëpinë tuaj me kamerën e jashtme Xiaomi Mi Smart CW300. Kjo kamerë rezistente ndaj motit krenohet me rezolucion 2.5K për pamje të qarta kristal, edhe gjatë natës, falë vizionit inteligjent të natës me ngjyra të plota. Zbulimi i njeriut me AI siguron që të merrni vetëm sinjalizime për ato që kanë rëndësi, ndërsa gjurmimi inteligjent ndjek lëvizjen për regjistrime të detajuara. Me një sirenë të integruar dhe dritat e vëmendjes, CW300 parandalon ndërhyrës të mundshëm. Biseda me dy drejtime ju lejon të komunikoni nga distanca dhe opsionet fleksibël të ruajtjes (karta microSD ose cloud) i mbajnë regjistrimet tuaja të sigurta. Shijoni paqen me kamerën e jashtme Xiaomi Mi Smart CW300.

Disponueshmëria: Në stok

74,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6941812767603 Categories:

Specifikat

Product Name: Xiaomi Outdoor Camera CW300
Rated Input: 12V⎓1A
Product Dimensions: 168 x 100 x 123mm
Resolution: 2560 x 1440
Video Encoding: H.265
Night Vision Light: 850nm infrared lights x2 White lights x2
Operating Temperature: -30°C to 60°C
Wireless Connectivity: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
Compatible with: Android 8.0 or iOS 12.0 or later
Storage: MicroSD card (min. 8G, max. 256G)/Cloud storage

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë