Mi Watch S1

249,00

Xiaomi Watch S1 – orë inteligjente premium. Ekran AMOLED HD 1,43” me rezolucion 466 x 466 px. Mbështetje për 117 mënyra sportive, GPS të integruar me bandë të dyfishtë, oksigjenim të gjakut SpO2, monitorim të rrahjeve të zemrës dhe gjumit. Mikrofoni i integruar – aftësia për të bërë thirrje telefonike përmes orës dhe për të përdorur asistentin zanor të Amazon Alex. Njoftimi i thirrjeve, sms dhe aplikacioneve nga smartphone. Mbështetje NFC për pagesat MasterCard me valë. Rezistencë ndaj ujit deri në 5ATM – me një orë mund të notosh. Jetëgjatësia e baterisë deri në 12 ditë.

Ngjyra
Black

249,00

Disponueshmëria: Jasht stokut

Blej Tani
Në shportë

Additional Information

Ngjyra

,

Specifikat

Specifications

Product nameXiaomi Watch S1
MaterialsSapphire glass + stainless steel case
Strap materialCalfskin leather/Fluororubber
Product colourBlack (black leather strap + black fluororubber strap); Silver (brown leather strap + grey fluororubber strap)
Product dimensions46.5mmx46.5mmx11mm (not including strap and local protrusions)
Display1.43″ AMOLED display
Display resolution466×466
Adjustable length strap165.1mm-225.1mm (leather); 149.8mm-233.8mm (fluororubber)
Battery capacity470mAh
Battery typeLithium-ion polymer battery
Operating temperature-10℃-45℃
Water resistance rating5 ATM
Standards implementedGB/T 30106-2013
SensorsHeart rate sensor (with blood oxygen sensor), accelerometer, gyroscope, geomagnetic sensor, atmospheric sensor, ambient light sensor
Charging portWireless charging
MicrophoneSupports
SpeakersSupports

Systems and networks

Compatible withAndroid 6.0 or iOS 10.0 and above
Satellite positioning systemsGPS, BeiDou, GLONASS, Galileo, QZSS
Wireless connectionWi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz; Bluetooth® 5.2

Package contents

Watch x1
Wireless charging dock x1
USB cable x1
User manual (including warranty notice) x1
Fluororubber strap x1

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë