Xiaomi USB Type-C Braided Cable Black 100cm

6,90

FishUSB dhe fish Type C ne nje kabllo te vetme me gjatesi prej 100 cm. Material shume rezistent. Mundeson karikim dhe kalim shume te shpejte te te dhenave nga aparati juaj celular apo tableti në kompjuter.

Disponueshmëria: Në stok

6,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177703584 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë