20000mAh Redmi 18W Fast Charge Power Bank

Original price was: €34,90.Current price is: €27,90.

Ky Xiaomi Redmi Powerbank 20000 mAh mund të karikojë telefonin tuaj mesatarisht 6 herë! Kjo bankë e fuqishme energjetike ka 2 dalje USB, gjë që e bën shumë të përshtatshëm karikimin e 2 pajisjeve në të njëjtën kohë. Powerbank përmban gjithashtu një hyrje USB-C dhe një mikro-USB, kështu që vetë banka mund të ngarkohet me çdo lloj kablloje. Me 18 watts, powerbank karikohet me shpejtësi rrufeje, kështu që është gjithmonë gati për t’u përdorur.

Disponueshmëria: Në stok

Original price was: €34,90.Current price is: €27,90.

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177716874 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë