Xiaomi Precision Screwdriver Kit

24,90

Set kaçavidash me trajtim të veçantë anti ndryshk për një jetgjatësi sa më të madhe dhe efikasitet më të besueshëm. Seti është i futur në kuti alumini e cila në brëndësi është me magnete të cilët ndihmojnë që kaçavidat të qendrojnë në vendin e tyre.

Disponueshmëria: Në stok

24,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177724404 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë