Mi Selfie Stick Tripod Black

34,90

Mbajtëse celulari dhe shkop selfie nga Xiaomi. Rrotullohet 360 gradë duke ju mundësuar kapjen e fotove dhe videove nga çdo kënd. Lidhet me Bluetooth version 3.0 dhe mban celular me madhësi deri në 6.4 inç.OO

 

Disponueshmëria: Në stok

34,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177700798 Categories: Tags:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë