Xiaomi 10000mAh Mi Power Bank 3 Ultra Compact

27,90

Kompakt / Portativ | Bateri me cilësi të lartë dhe afatgjatë | USB-C Karikimi i shpejtë me dy drejtime. Kapaciteti i lartë 10000 mAh,

i mjaftueshëm për të karikuar plotësisht smartfonin tuaj tre herë*

Disponueshmëria: Në stok

27,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177721946 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë