Xiaomi Watch S1 Active

189,00

Pamje më e gjerë, detaje më të qarta. Ekrani AMOLED më i madh, më i qartë, 1,43″ ofron një eksperiencë shikimi më të gjallë dhe më të ndriçuar.  Njoftimet e rëndësishme si telefonatat, alarmet dhe njoftimet sportive mund të shihen me qartësi , edhe kur jeni jashtë nën dritë e fortë të diellit. Ora peshon vetë, 36.3 gram dhe do jetë aty me ju gjatë çdo ushtrimi, fal baterisë që zgjat për ditë të tëra.

Ngjyra
White

189,00

Disponueshmëria: Jasht stokut

Blej Tani
Në shportë

 

Specifikat

Sensorët:Sensori i rrahjeve të zemrës (me sensor oksigjeni në gjak), akselerometër, xhiroskop, sensor gjeomagnetik, sensor atmosferik, sensor i dritës së ambientit
Dimensionet:46.5×47.3x11mm (pa përfshirë rripin dhe zgjatimet lokale)
Sistemet e pozicionimit satelitor:GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS
Korniza:Poliamid i përforcuar me fibra xhami
Kapaciteti i baterisë470 mAh
Shfaq:Ekran AMOLED 1.43″.
Vlerësimi i rezistencës ndaj ujit:5 ATM
Rezolucioni:466×466
Temperatura e funksionimit:-10℃-45℃
Rrip:Silikoni i bardhë, TPU i zi dhe blu
Gjuha e sistemit:Anglisht, gjermanisht, italisht, frëngjisht, spanjisht, japonisht, koreanisht, holandisht, portugalisht, turqisht, polake, ukrainase, rumune, çeke, greke, ruse, tajlandeze, vietnameze, portugalisht braziliane, indonezisht, kineze tradicionale, suedeze, finlandeze, norvegjeze, daneze
Gjatësia e rregullueshme:160-220 mm
I përputhshëm me:Android 6.0 ose iOS 10.0 e lart
Lidhja me valë:Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz, Bluetooth 5.2
Standardet e zbatuara:GB/T 30106-2013

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë