Mi USB Type-C to Type-C Cable

11,90

Kabllo Type-C në Type-C. Ka një gjatësi prej 150 centimetrash dhe ju ofron kalim të shpejtë dhe shumë të sigurt të të dhënave. Suporton karikim të shpejtë dhe është i përshtatshëm për nj shumllojshmëri pajisjesh si laptop, table, celularë etj.

Disponueshmëria: Në stok

11,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177703577 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë