Xiaomi Mi Type-C to Lightning Cable 1m

14,90

Certifikimi Apple MFi/Mbështet karikimin e shpejtë E fortë dhe e qëndrueshme/ Qëndrueshmëri pa thyerje për përdorim afatgjatë Punon me karikuesin Mi 18 W Type-C (karikim i shpejtë)

Disponueshmëria: Në stok

14,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177721854 Categories:

Nuk ka

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë