Xiaomi GaN Charge Type-C 65W

39,90

Xiaomi GaN Charge Type-C 65W – karikues portativ shumë kompakt, fuqi dalëse 65W, lidhës USB-C. Paketa përfshin një kabllo 1m 5A Type-C. Mbështet karikimin e shpejtë, duke përfshirë USB PD 3.0. Mund të përdoret për të karikuar laptopë (p.sh. Macbook Pro, Dell XPS, Xiaomi Laptop Air), si dhe telefona (Samsung, Xiaomi, Apple dhe të tjerë), Nintendo Switch, etj.

Disponueshmëria: Në stok

39,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177722851 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë