10000 mAh Redmi Power Bank

19,90

Redmi Power Bank 10000 mAh rregullon në mënyrë inteligjente nivelin e fuqisë dalëse të pajisjes së lidhur. Kjo përkthehet në karikim dhe pajtueshmëri dukshëm më të shpejtë me çdo pajisje që mund të karikohet nga një port USB.

Mund ta përdorni në udhëtime dhe të karikoni të gjitha pajisjet kudo që të jeni. Me përmasat e tij kompakte, ky model ju ofron një kapacitet shumë të madh përdorimi falë 10,000 mAh, i cili do t’ju lejojë ta përdorni për një kohë të gjatë.

Disponueshmëria: Në stok

19,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177716881 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë