Xiaomi Waterlonic Hair Dryer H500

74,90

Jonet e dyfishta tė ujit depėrtojnė thellė nė flokėt tuaj pėr mbrojtje tė qėndrueshme dhe njė shkėlqim rrezėllitės. Kjo tharėse flokėsh mund tė ruaj lagėshtinė natyrale nė flokė, ndėrkohė qė redukton nė mėnyrė efektive majat e dyfishta dhe kėputjen, duke pėrmirėsuar kėshtu forcėn e flokut dhe duke e bėrė atė mė elastik.

Disponueshmëria: Në stok

74,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë