Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4L

Original price was: €169,00.Current price is: €99,90.

Nje pajisje e mrekullueshme per gatim. Dritare transparente me tre shtresa izoluese termike për monitorimin vizual të gjendjes së gatimit në kohë reale. Nuk ka nevojë të tërhiqni koshin për të kontrolluar ushqimin. Një vakt i shijshëm gatuhet para syve tuaj. Vëllimi optimal 4 litra me aftësinë për të gatuar ushqim për 1–5 persona në ditë, së bashku me një skarë ekskluzive. Gatuani për më shumë njerëz pa zënë hapësirë ​​shtesë. Qarkullimi i ajrit me ngrohje 360° i shoqëruar me fuqinë ngrohëse 1600 W mundëson rritje të shpejtë të temperaturës dhe shpërndarje më të ekuilibruar të nxehtësisë brenda.

Disponueshmëria: Në stok

Original price was: €169,00.Current price is: €99,90.

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6941812708293 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë